Projekty UE

baner ue

PLASTODREW SOWA Sp.j.

Realizuje projekt pn. „Wdrożenie TIK w przedsiębiorstwie PLASTODREW SOWA Sp.j.”

RPOP.02.01.02-16-0013/19

Celem projektu jest modernizacja procesów biznesowych w przedsiębiorstwie wnioskodawcy poprzez wdrożenie rozwiązań teleinformatycznych typu B2C oraz B2E wraz z zakupem niezbędnej infrastruktury technicznej. Zmodernizowane zostaną procesy w czterech obszarach: - marketing i sprzedaż - produkcja i gospodarka materiałowa - prawo, księgowość i finanse - zasoby ludzkie. Tym samym dojdzie w przedsiębiorstwie do wdrożenia innowacji procesowej oraz organizacyjnej, długookresowym celem projektu jest stworzenie szerokich możliwości rynkowych, a co za tym idzie maksymalne wykorzystanie potencjału przedsiębiorstwa.

Wdrożone systemy teleinformatyczne zoptymalizują procesy biznesowe zachodzące w czterech obszarach: marketing i sprzedaż, produkcja i gospodarka materiałowa, prawo, księgowość i finanse, zasoby ludzkie. Wdrożenie przedmiotowych rozwiązań teleinformatycznych pozytywnie wpłynie na pracę przedsiębiorstwa i usprawni proces marketingowy, organizacyjny i produkcyjny. Ta innowacja procesowa zwiększy konkurencyjność oferowanych produktów i towarów w zakresie ich dostępności ofertowej i szybszym czasie realizacji zamówienia. Zostanie zautomatyzowany proces zamawiania/ofertowania, rozliczania, zarządzania planami urlopów oraz w związku z wdrożeniem systemu produkcyjnego B2E nastąpi automatyzacja przepływu pracy.

Wartość projektu: 499 300,00 PLN

Dofinansowanie: 294 587,00 PLN

Opolskie dla Rodziny

Dlaczego warto kupić okna od producenta?

6000 szt. Okien rocznie
1800 szt. Drzwi rocznie

Jesteśmy Polskim
producentem stolarki otworowej

Nasze okna drewniane, drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne trafiają do klientów z wielu państw UE.

Pomimo realizacji dużych projektów inwestycyjnych, nie przestajemy koncentrować się na potrzebach klientów indywidualnych.

Kontakt
mapa mapa