Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnątrz domu są ważnym elementem jego wyposażenia na długie lata, co oznacza, że funkcjonalne skrzydła powinny być uniwersalne i ponadczasowe. Produkujemy eleganckie drzwi wewnętrzne wysokiej jakości z drewna litego oraz w naturalnych okleinach, w dowolnym wzorze i kolorze.

Produkujemy drzwi pokojowe w dowolnym wzorze, także tym zaproponowanym przez klienta oraz w dowolnym kolorze i wymiarze (nawet 300 cm. wysokości skrzydła!)

Solidne wewnętrzne drzwi drewniane

Wybór drzwi wewnętrznych nie jest prostą sprawą, ponieważ nie tylko estetyka ma znaczenie.

Oferowane przez Plastodrew drzwi wykonane są z drewna litego lub w naturalnych okleinach.

Drewno jest najbardziej uniwersalnym i wszechstronnym materiałem do produkcji. Piękno naturalnego surowca i jego struktura nadają skrzydłom drzwiowym wyjątkowy charakter. Nowoczesne drzwi wewnętrzne z drewna mogą być malowane na różne kolory. Wykorzystujemy wyłącznie ekologiczne farby akrylowe firmy ICA lub naturalne bejce.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne typy drzwi, nowoczesne, tradycyjne: przylgowe lub bezprzylgowe z chowanymi zawiasami, skrzydła ukryte w zabudowie.

drewniane-drzwi-wewnetrzne_1_0

Wzornictwo drzwi wewnętrznych

Nowoczesne drzwi wewnętrzne z ościeżnicą lub drzwi w stylu retro, idealne do pomieszczeń zaaranżowanych w stylu rustykalnym. Mogą to być pełne drzwi, gwarantujące intymność i prywatność w każdym pomieszczeniu, a jeśli potrzebujemy doświetlić wnętrza, ponieważ do sąsiadujących pomieszczeń dociera niewielka ilość dziennego światła, proponujemy drzwi wewnętrzne z przeszkleniami. W zależności od potrzeb możemy zamontować przeszklenia o różnym rozmiarze i z różnymi szybami.

Indywidualny kształt i kolor możemy nadać zarówno ościeżnicom, opaskom, jak i skrzydłom drzwi wewnętrznych.

drzwi-wewnetrzne_12_0

Dlaczego warto kupić drzwi wewnętrzne od producenta?

6000 szt. Okien rocznie
1800 szt. Drzwi rocznie

Jakie są ceny wewnętrznych drzwi drewnianych?

Ponieważ kupujesz drzwi u producenta, to na pewno jest taniej. Możliwość indywidualnego podejścia do zamówienia, doboru każdego elementu wg. potrzeb i możliwości przekładają się bezpośrednio na cenę. Nasze produkty już w standardzie zapewniają wysoką jakość, więc możesz być pewny, że zaproponujemy dobry stosunek ceny do wysokiej jakości produktu. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły wyceny drzwi drewnianych.

mapa mapa