Parę słów o firmie Plastodrew

o firmie Plastodrew Istniejąc na polskim rynku od 1991 wypracowaliśmy sobie renomę firmy solidnej, której można powierzyć każdą inwestycję budowlaną. Gwarantujemy Państwu długoletnie zadowolenie z naszych produktów.
Czytaj dalej ... 

 

Szczególnie polecamy

energooszczędne okna drewniano-aluminiowe TERMLINE 78Nasza propozycja. Przetestowane przez nas i naszych Klientów, polecamy ... energooszczędne okna drewniano-aluminiowe TERMLINE 78. Większa oszczędność, teraz nawet do 30% więcej ciepła.
Czytaj dalej ... 

 

Nowości w ofercie

okno drewniane PASIVLINE 92 Jeśli zależy Ci na mniejszych rachunkach za ogrzewanie zastosuj u siebie nowe okna drewniane PASIVLINE 92, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających Klientów. Oszczędności na ogrzewaniu gwarantowane.
Czytaj dalej ...  oknach drewnianych pasivline

Firma Plastodrew

producent okien i drzwi z drewna i PCV

O firmie

Na polskim rynku istniejemy od 1991 i od samego początku naszej działalności zajmujemy się produkcją okien i drzwi z drewna i PCV. W tym czasie wypracowaliśmy sobie renomę firmy solidnej, której można powierzyć każdą inwestycję budowlaną, gdzie potrzebna jest wysokiej jakości stolarka.

Z myślą o potrzebach i zadowoleniu naszych klientów sięgamy po najnowsze technologie, a ich zadowolenie z naszych okien i drzwi oraz kompleksowa obsługa to główne założenia i misja firmy PLASTODREW.

Firma PLASTODREW, producent okien i drzwi z drewna i PCV

Rys. Firma PLASTODREW,
producent okien i drzwi z drewna i PCV

Doradztwo

W naszym zakładzie produkcji okien i drzwi zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy służą naszym klientom fachową poradą i pomocą na każdym etapie; od doradztwa i pomiarów aż do realizacji zamówienia.

Pomiary, montaż

Przy zakupie naszych drzwi lub okien wykonujemy bezpłatne pomiary pod wskazanym przez Państwa adresem. Dzięki temu dostarczane przez nas okna lub drzwi zawsze pasują do otworów wnękowych.

Nasza firma poleca także usługi w zakresie montażu stolarki, nasi wykwalifikowani pracownicy zamontują lub wymienią Państwu okna lub drzwi szybko i sprawnie.

PLASTODREW. Okna i drzwi z drewna. Zakład produkcyjny.

Rys. Okna i drzwi z drewna. Zakład produkcyjny.

Produkcja

Posiadamy kompletny, stale unowocześniany park maszynowy do produkcji okien i drzwi z drewna oraz z PCV. W procesie produkcji korzystamy z ekologicznych materiałów wykończeniowych o dobrej jakości, a także najnowszych technologii. Pozwala nam to na precyzyjne i terminowe wykonywanie powierzonych nam zamówień, zarówno okien i drzwi z drewna jak i stolarki PCV.

PLASTODREW. Okna i drzwi z drewna. Zakład produkcyjny.

Rys. Okna i drzwi z drewna. Zakład produkcyjny.

Produkujemy okna w nowej LINII SOFT LINE, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na swoje walory użytkowe w porównaniu do okien i drzwi naszej konkurencji.

Dobór surowców, doskonała jakość zachowana na każdym etapie produkcji okien i drzwi oraz wieloletnie doświadczenie w branży produkcji stolarki drewnianej i PCV to zalety, które procentują popularnością naszych produktów na polskim rynku.

PLASTODREW. Okna i drzwi z drewna. Zakład produkcyjny.

Rys. Okna i drzwi z drewna. Zakład produkcyjny.

Gwarancja i serwis

Firma PLASTODREW udziela 3-letniej gwarancji na ramy okienne i 5-letniej gwarancji na szyby.

W przypadku jakichkolwiek problemów z użytkowaniem naszych okien lub drzwi z drewna lub PCV, nasza firma oferuje serwis w zakresie korygowania usterek. Profesjonalizm i życzliwość pracowników, serwis i kompleksowość obsługi firmy PLASTODREW zyskały już uznanie szerokiego grona klientów.

Certyfikat CE

certyfikat ceFirma PLASTODREW - producent okien i drzwi z drewna oraz okien i drzwi z PCV deklaruje i gwarantuje, oznaczając swój produkt znakiem CE, że oferowane produkty nie zagrażają zdrowiu ani nie są szkodliwe dla środowiska naturalnego – nie tylko w postaci gotowej, ale również na wszystkich etapach wytwarzania.

 

Z naszymi produktami możesz zapoznać się również poprzez interaktywny katalog on-line.
Zajrzyj do naszego elektronicznego katalogu i razem z nami oszczędzaj środowisko naturalne.

Otwórz ekatalog